Kup samochód używany z Blue Sky Auto

Sytuacja na wtórnym rynku samochodowym również zmienia się z roku na rok. Najbardziej opłacalne wydają się 1-3 letnie luksusowe europejskie limuzyny z największymi benzynowymi silnikami oraz z pelnym wyposażeniem. Należy jednak pamiętać o trudnościach w egzekwowaniu gwarancji w ASO, niemniej nie jest to z rguły przeszkodą nie do przebycia. Samochody takie mają często bardzo niski przebieg, co czyni je tym bardziej atrakcyjnymi. Mankament w postaci nie działającej bez skomplikowanej przeróbki nawigacji jest obecnie mało istotny przy możliwościach korzystania z google czy apple maps na urządzeniach przenośnych, które niejednokrotnie są lepsze niż sprzęt fabryczny i nie wymagają corocznej aktualizacji.

 Blue Sky Auto nie kupuje używanych samochodów na giełdach dealerskich typu Copart, lecz od licencjonowanych dealerów, którzy dysponują samochodami na skutek wymiany na nowy lub inny, czyli tzw.” trade in”. Zwłaszcza jak dealer dostaje w rozliczeniu samochód innej marki, z reguły chce się go szybko pozbyć.

Jeżeli chcesz kupić używany samochód zapraszamy do skorzystania z Ebay Motors

Blue Sky Auto może pośredniczyć w zakupie wybranych modeli aut z takich serwisów jak Ebay Motors czy innych. Możliwe jest to jednakże wyłącznie po ocenie wiarygodności Sprzedawcy (nie może to w żadnym przypadku być osoba prywatna), oraz zgodzie na wykonanie odpłatnej precyzyjnej ekspertyzy stanu technicznego u licencjonowanego dealera. Koszt takiego badania wynosi od 200-400 USD.

W żadnym przypadku nie sprowadzamy samochodów powypadkowych ani z aut sprzedawanych na takich giełdach samochodowych, gdzie nie ma czasu na weryfikację stanu technicznego i prawnego auta. Samochody takie, niezależnie od prawdopodobnych wad technicznych czy ingerencji w stan przebiegu samochodu, mogą mieć nieuregulowany status prawny. Wtedy to oczekiwanie na tytuł własności wolny od zastawu może spowodować znaczne opóźnienie  gotowości do eksportu.

Uwaga: W USA do rejestracji pojazdu istotny jest wyłącznie rocznik modelowy, a nie data produkcji. Większość samochodów budowana jest dla danego roku modelowego w poprzednim roku kalendarzowym. Blue Sky Auto zobowiązuje się przedstawić przed zakupem faktyczną datę produkcji samochodu.

Blue Sky Auto – część Blue Sky Travel Sp. z o.o. trudni się sprowadzaniem samochodów od ponad 20 lat. Posiadamy własną firmę zarejestrowaną w USA, co zdecydowanie ułatwia realizowanie transakcji.

Kalkulator

Jak kupić używany samochód z BlueSky

Krok 1

znajdź interesujący Ciebie samochód na eBay Motors lub Kelly Blue Book

Krok 2

skorzystaj z kalkulatorów, które wyliczą wszystkie koszty wynikające ze sprowadzania pojazdu za granicy

Krok 3

jak się zdecydujesz, napisz do nas! Użyj do tego formularza kontaktowego i nie zapomnij wkleić linka do oferty na eBay

Formularz kontaktowy

12 + 4 =